VGF&HKL szaklap

Projektelőkészítő munkatárs

2018. február 26. |  549 | |

A 25 éves múltú és egyre növekvő Szerelvénybolt Kft. csapatába projektelőkészítő munkatársat keres.

Budapesti, X. kerületi csapatunkba projektelőkészítő munkakörbe keresünk új kollégát a következő feladatok ellátására:

  • Teljes körű projektajánlatok készítése önállóan,
  • kapcsolattartás az ügyfelekkel, beruházókkal, partnerekkel,
  • helyszíni kooperációkon való részvétel,
  • általános műszaki adminisztráció és projektmenedzsment.

A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai feltételek:

  • Épületgépész technikusi vagy mérnök végzettség,
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek,
  • a minimum 2 éves releváns szakmai tapasztalat előnyt jelent a kiválasztásban.

A jövőbeni munkatársunkkal szembeni elvárások:

  • Több projekt egyidejű szervezésében való jártasság,
  • önálló, precíz munkavégzés,
  • kimagasló szervező és kommunikációs készség,
  • kiemelkedő problémamegoldó képesség,
  • nagy munkabírás,
  • folyamatos fejlődésre való igény és készség.

Amit kínálunk a pozícióhoz kapcsolódóan:

  • Versenyképes fix havi juttatási csomag, melynek része a szabadon felhasználható cafeteria.
  • Lehetőség önálló munkavégzésre és projektmenedzsmentre, változatos feladatkörökkel.
  • A sikeres munkavégzéshez minden szakmai segítséget biztosítunk.
  • Extra támogatást nyújtunk további szakirányú képzések elvégzéséhez.
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk előrelépési és fejlődési lehetőséggel, melyre biztos egzisztencia építhető.
  • Kellemes munkahelyi légkörrel és segítőkész csapattal várjuk munkatársunkat.

A teljes munkaidős (8 órás) állás munkavégzési helye 1103 Budapest, Gyömrői út 76.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, hogy fizetési igénye megjelölésével küldje el önéletrajzát a joo.zsuzsanna@szerelvenybolt.hu e-mail-címre!

Kapcsolódó