VGF&HKL szaklap

Sofőr

2018. február 26. |  602 | |

Sofőr

A 25 éves múltú és egyre növekvő Szerelvénybolt Kft. csapatába sofőr munkatársat keres.

Új kollégánk a dunakeszi áruházunk részére

  • árut szerez be
  • kiszállítja a megrendelt termékeket a vevőknek Budapesten és környékén
  • végzi a fuvarokkal kapcsolatos adminisztrációt

A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai feltételek:

  • C típusú jogosítvány és GKI kártya
  • 1-3 éves tapasztalat a fuvarozásban előnyt jelent

A jövőbeni munkatársunkkal szembeni elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság
  • jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk a pozícióhoz kapcsolódóan:

  • Versenyképes fix havi juttatási csomag, melynek része a szabadon felhasználható cafeteria.
  • A sikeres munkavégzéshez minden szakmai segítséget biztosítunk.
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, melyre biztos egzisztencia építhető.
  • Kellemes munkahelyi légkörrel és segítőkész csapattal várjuk munkatársunkat.

A teljes munkaidős (8 órás) állás munkavégzési helye Dunakeszi.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát az allas@szerelvenybolt.hu e-mail-címre!

Kapcsolódó