VGF&HKL szaklap

Épületgépészeti bolti értékesítő

2018. február 26. |  801 | |

A 25 éves múltú és egyre növekvő Szerelvénybolt Kft. csapatába épületgépészeti bolti értékesítő munkatársakat keres.

Új kollégáink budapesti és Budapest környéki áruházainkban a következő feladatokat látják el:

  • épületgépészeti és szaniter termékek értékesítése
  • árajánlatok készítése
  • kapcsolattartás a vevőkkel
  • számlázás, pénztár kezelése

A munkakör betöltéséhez szükséges szakmai feltételek:

  • víz-, gáz-, fűtésszerelési anyagismeret
  • 1-3 év gyakorlat az épületgépészet vagy az épületgépészeti kereskedelem területén

A jövőbeni munkatársunkkal szembeni elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság,
  • önállóság,
  • erkölcsi bizonyítvány
  • jó problémamegoldó képesség.

Amit kínálunk a pozícióhoz kapcsolódóan:

  • Versenyképes fix havi juttatási csomag, melynek része a szabadon felhasználható cafeteria.
  • A sikeres munkavégzéshez minden szakmai segítséget biztosítunk.
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, melyre biztos egzisztencia építhető.
  • Kellemes munkahelyi légkörrel és segítőkész csapattal várjuk munkatársunkat.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát az allas@szerelvenybolt.hu e-mail címre!

Kérjük, hogy kizárólag akkor jelentkezzen hozzánk, ha már elmúlt 18 éves.

Kereskedelem

Kapcsolódó