VGF&HKL szaklap

Raktáros

2018. február 26. |  1482 | |

Raktáros

A 25 éves múltú és egyre növekvő Szerelvénybolt Kft. dunakeszi áruházába raktáros munkatársat keres.

Új kollégánk a Dunakeszin található Szerelvényboltunkban a következő feladatokat látja el:

  • épületgépészeti és szaniter termékek raktározási feladatai
  • beérkező áruk tételes átvétele, rakodása, raktározása, megóvása
  • bejövő vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása
  • kimenő áruk kiadása, rakodása
  • raktári rend és tisztaság folyamatos fenntartása

A jövőbeni munkatársunkkal szembeni elvárások:

  • önálló, precíz munkavégzés,
  • rugalmasság,
  • önállóság,
  • erkölcsi bizonyítvány
  • OKJ-s vezetőüléses targoncára érvényes jogosítvány előnyt jelent

Amit kínálunk a pozícióhoz kapcsolódóan:

  • Versenyképes fix havi juttatási csomag, melynek része a szabadon felhasználható cafeteria.
  • A sikeres munkavégzéshez minden szakmai segítséget biztosítunk.
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet biztosítunk, melyre biztos egzisztencia építhető.
  • Kellemes munkahelyi légkörrel és segítőkész csapattal várjuk munkatársunkat.

Amennyiben felkeltette érdeklődését a munkakör, kérjük, hogy küldje el önéletrajzát az allas@szerelvenybolt.hu e-mail-címre!

Kérjük, hogy kizárólag akkor jelentkezzen hozzánk, ha már elmúlt 18 éves.

Kereskedelem

Kapcsolódó